Paweł Styperek wędkarzem roku

Na początku lutego w klubie Korona odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawcze członków Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 168 „Chrobry”.

PZW nr 168 „Chrobry”.

Wysłuchano i jednogłośnie przyjęto sprawozdania z działań zarządu koła, sądu koleżeńskiego, skarbnika i komisji rewizyjnej. Prezes koła przedstawił plan działania a także harmonogram zawodów towarzyskich zaplanowanych na ten rok. Sekretarz omówił regulamin współzawodnictwa o tytuł wędkarza roku koła „Chrobry”, który został wprowadzony w bieżącym roku, a także nowy – 2-turowy sposób rozgrywania zawodów o mistrzostwo koła, które mają się odbyć pod koniec kwietnia na kanale Wojnowickim.

Przewodniczący zebrania poinformował o rezygnacji Ryszarda Klimpela z funkcji gospodarza koła, w jego miejsce dokooptowano Mateusza Galasa.

Na zakończenie prezes koła podsumował współzawodnictwo o tytuł „Wędkarz Roku 2017 Koła PZW „Chrobry”. Pierwsze miejsce zajął Paweł Styperek (530 pkt.), drugie zajął prezes (325 pkt.), a trzeci był Klaudiusz Zawadzki (309 pkt.). Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe puchary. Prezes koła wręczył też Marcinowi Rucińskiemu, Andrzejowi Szarganowi i Piotrowi Stecowi honorowe odznaki „Za zasługi w rozwoju wędkarstwa wielkopolskiego”.

Honorowy gość zebrania, poznańska radna Ewa Jemielity, za aktywne wspieranie działalności koła została uhonorowana pamiątkową statuetką.

Zbigniew Jędrys

PS. Zarząd Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przyłącza się do gratulacji dla wszystkich laureatów nagród i wyróżnień otrzymanych za działalność w 2017 roku.