16 marca 2019 roku w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach odbędzie się I GMINNE SPOTKANIE KOBIET „BYĆ KOBIETĄ”. Spotkanie objęte jest patronatem Wójta Gminy Czerwonak oraz patronatem Stowarzyszenia Kongres Kobiet.

CO W PROGRAMIE?

Organizujemy dzień, na który kobiety z naszej gminy czekały od dawna. Zaplanowany z myślą o kobietach i przygotowany przez kobiety, bo to my – kobiety, wiemy, co jest dla nas najlepsze. Każda z nas jest inna: różni nas wiek, hobby, praca, dlatego przygotowałyśmy szereg tematów, wokół których skupione będą panele, wykłady i warsztaty. Stawiamy na rozwój, szkolenia, współpracę i motywację.

Każda z nas chce „być kobietą” piękną i świadomą, dlatego korzystajmy ze wsparcia trenerów, mentorów, wykładowców, psychologów, doktorów i ludzi z bogatym doświadczeniem. Czerpmy z tych spotkań jak najwięcej i bawmy się przy tym wyśmienicie. Chcemy rozmawiać o prawach kobiet, szczęściu, pewności siebie, zarządzaniu w biznesie i własnej działalności. Chcemy rozmawiać o zdrowiu, dlatego podczas spotkań będzie można się dowiedzieć jak o nie dbać. Dla chętnych nasi prelegenci wykonają badania diagnostyczne.

Kolejnym ważnym tematem dla kobiet jest wizerunek, dlatego pojawią się porady kosmetyczne, nauka makijażu oraz konsultacje fryzjerskie. Specjalnie dla Was przyjedzie także projektantka mody Anna Grygiel, która opowie o pasji i zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. Zorganizowane także zostaną warsztaty fotografii oraz wyjątkowa ścianka, na której każda będzie mogła zabłysnąć w blasku fleszy.

Podczas paneli będzie można podyskutować z kobietami polityki i wolontariatu. Na scenie zasiądą m.in. takie osobistości jak Agnieszka Kozłowska-Rajewicz – posłanka do Parlamentu Europejskiego, Jadwiga Rotnicka – senator, Katarzyna Kierzek-Koperska – wiceprezydent miasta Poznania oraz Violetta Ratajczak – pełnomocniczka Kongresu Kobiet i właścicielka AloeSpa w Czerwonaku.

Wszystkie działania będą się odbywać w różnych przestrzeniach Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach w godz. 10.00 do 17.30. Następnie zaprosimy na słodką niespodziankę, a o godzinie 18.00 rozpoczniemy galę naszego wydarzenia. Pragnąc uczcić 100-lecie uzyskania praw wyborczych przez Polki, pochylimy się nad historią kobiet w Gminie Czerwonak. Przypomnimy kobiety znane ze swojej działalności na rzecz mieszkańców naszej lokalnej społeczności w ostatnim stuleciu. Gala zostanie zakończona koncertem zespołu Supermenki.

 

REJESTRACJA

Liczba miejsc ograniczona, gdyż chcemy, by podczas wykładów i warsztatów zarówno prelegentki, jak i uczestniczki czuły się komfortowo.

Prosimy wybrać odpowiednie dla siebie prelekcje i od 16 lutego 2019 zarejestrować się przez stronę internetową: https://kobietyczerwonak.evenea.pl/

lub pod numerami telefonów

Lidia Bartkowiak 600440014,

Karolina Wasilewska-Waligórska 694235194,

Anita Banaszak 693081437

Spędźmy ten dzień przy kawce i ciasteczku oraz specjalnej ofercie smakołyków przygotowanych przez kawiarnię Moje Kafe. Zapraszamy kobiety w każdym wieku. Pokażmy siłę kobiet w Gminie Czerwonak!

ORGANIZATORZY

Klub Kobiet Aktywnych, Gminny Ośrodek Kultury Sokół.

Mecenat: Gmina Czerwonak.

Patronat medialny: I wiesz więcej, Alternatywy, Poznański Prestiż